Teklif Al +90 (212) 422 57 58
Kurumsal

Hakkımızda

Faaliyet alanımız olan yangın malzemeleri ve sistemleri alanında yaklaşık 15 yıllık kuvvetli bir deneyim ile hem sektörel hem finansal hem de bilgi ve tecrübe anlamında kendimizi hazır hissettiğimizde şirketimizi kurarak faaliyete başlamış bulunmaktayız.

Hedefimiz, konusunda uzman kadromuzla görevimizi en mükemmel şekilde yerine getirip, kalitemizden ödün vermeden ülke ekonomisinde etkin bir firma olarak faaliyetlerimize devam etmektir.

Deneyimli ve uzman kadromuzla müşteri memnuniyetini sağlayıp, beklenilenden daha üst seviyede hizmet vermek, ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşterimiz için en uygun çözümü üretmektir.

Yangın güvenlik sistemleri konusuna yepyeni bir anlayış getirerek müşteri odaklı, üst düzey hizmetimiz ile karşılıklı güven ve memnuniyeti sağlayarak sektör lideri tanınmış bir marka olmak.

Sefa Yangın olarak yangın tüpü, yangın alarm sistemleri, yangın dolapları, yangın sprink sistemleri, yangın kapıları, yangın merdivenleri ve yangın tesisatı imalatı yapmaktayız.

sertifikalar
Sefa Yangın hakkında
Neler Yaptık?

Referanslarımız

Yangın Söndürme Sistemleri

Yangın Söndürme Cihazları, yangınların oluşmadan önce tespitini ve engellemeyi, oluşmuş ise yangının büyümesini engellemek ve söndürmek amacını taşımaktadırlar. Yangın söndürme Cihazları Karbondioksitli, Köpük ve Kimyasal içeriklidir.