Teklif Al +90 (212) 422 57 58
Kurumsal

Hizmetlerimiz

Danışmanlık

Sefa Yangın olarak; yönetmeliğe uygun yangın söndürme senaryolarının oluşturulması, uygun yangın söndürme sisteminin seçimi ve olası yangın durumlarına karşı alınması gereken önlemler konusunda müşterilerimize uluslararası standartta danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

Projelendirme

Konusunda uzman ve deneyim sahibi ekibizim ile yangın söndürme sistemlerini yazılım desteğiyle, uluslararası yangın standartlarına göre projelendirmekteyiz.

Uygulama & Montaj

Sefa Yangın olarak montajını yaptığımız yangın korunum sistemlerini, deneyimli mühendislerimiz tarafından prosedürlere uygun olarak test etmekte ve çalışır halde kullanıcıya teslim etmekteyiz.

Kontratlı Bakım

Kurulumunu yaptığımız yangın söndürme sistemlerinin uzun yıllar verimli bir şekilde ve aksamada çalışabilmesi için konusunda uzman ekibimiz ile periyodik bakım hizmetleri vermekteyiz.

Sefa Yangın hizmetleri
Yangın Söndürme Sistemleri

Yangın Söndürme Cihazları, yangınların oluşmadan önce tespitini ve engellemeyi, oluşmuş ise yangının büyümesini engellemek ve söndürmek amacını taşımaktadırlar. Yangın söndürme Cihazları Karbondioksitli, Köpük ve Kimyasal içeriklidir.